Децата пред оркестъра

A A A
Сряда, 14 Ноември 2007

            ”Децата пред оркестъра” е новата инициатива на Община Добрич и български камерен оркестър с диригент Димитър Караминков. На 15 ноември от 11.00 и 14.00 часа в концертната зала на младежки Дом камерният оркестър и оркестранти от духовия оркестър ще изнесат музикално-образователни концерти пред ученици от първи до четвърти клас. За да се запознаят с класическите инструменти и за да почувстват магията на класическата музика в изпълнение на професионалните музиканти в Младежкия Дом ще гостуват учениците от началните класове на основните училища “Йордан Йовков”, “Вапцаров”, “Отец Паисий” и “Смирненски”. В 15.30 часа оркестрантите ще посетят СОУ “Климент Охридски” и ще изнесат образователен концерт пред ученици от училището.        

   

           

Последна промяна: 17:27:24, 8 Август 2013
Свали в pdf