Възнагражденията на членовете на секционните избирателни комисии на местни избори\\'2007 ще се изплащат на 8 и 9 ноември
Вторник, 6 Ноември 2007
Община град Добрич уведомява, че възнагражденията на членовете на секционните избирателни комисии на Местни избори `2007 ще се изплащат на 8 и 9 ноември 2007 г. (четвъртък и петък) в сградата на Община град Добрич, както следва:
8 и 9 ноември 2007 г. (четвъртък и петък) -от 8.30 до 12.00 ч. и от 13.00 до 16.30 ч. от 1 до 46 секция – в Центъра за услуги и информация, на гише “Информация”
от 47 до 93 секция – в Центъра за услуги и информация, на второ работно място
от 94 до 138 секция - на 1 етаж, стая 114.
Последна промяна: 17:27:24, 8 Август 2013
Свали в pdf




