Детелина Николова: Като кмет на Добрич ще продължа да работя отговорно и всеотдайно!

A A A
Четвъртък, 1 Ноември 2007

Председателят на Общинската избирателна комисия Йорданка Мишева връчи днес на Детелина Николова удостоверението за избирането й за кмет на Община Добрич. В своето обръщение към присъстващите Кметът на Добрич, избрана с рекордно високия резултат от 64,82% заяви: Има нещо символично във факта, че точно на този ден получавам удостоверението за избирането ми за кмет. Надявам, се че този факт ще предвещае добри неща за Добрич. Детелина Николова благодари на всички добричлии за гражданската позиция и гласуванoто доверие. “Като кмет ще продължа да работя отговорно и всеотдайно, ще бъда такава каквато ме познавате. Вярвам, че заедно ще превърнем Добрич в град, в който всички ще можем да работим, да отглеждаме децата си и да се радваме заедно на постигнатото” каза в заключение новоизбраният кмет на Община Добрич. Детелина Николова получи цветя и поздравления от лидера и водач на листата за общински съветници на ПП  “ГЕРБ” Румен Иванов, председателя на ХобиСклуб Иван Тодоров, председателя на ОИК Йорданка Мишева, граждани.         

Последна промяна: 17:27:24, 8 Август 2013
Свали в pdf