Празник за децата от Общностен център за деца и семейства и децата, настанени в приемни семейства
По повод Международния ден на детето – 1 юни, Общностен център за деца и семейства и Областният екип по приемна грижа организираха празнично събитие в Центъра за защита на природата и животните в град Добрич.
В инициативата се включиха потребители на Общностния център, приемни родители и децата, настанени в приемни семейства. Празникът премина в атмосфера на много усмивки, добро настроение и незабравими емоции. Малчугани от различни възрасти участваха в разнообразни забавни игри, предизвикателства и занимания, които донесоха радост и вълнение на всички присъстващи.
Съвместната инициатива даде възможност на децата да се забавляват, да създадат нови приятелства и да почувстват подкрепата и грижата на възрастните около тях.
Нека детските усмивки винаги бъдат вдъхновение да създаваме повече поводи за щастливи мигове!




