Културен афиш за периода 2 - 8 септември 2019 г.

Културен афиш за периода 2 - 8 септември 2019 г., снимка 1

2 септември – 5 септември,  09.00 ч. – 17.30 ч.
Място: Народно читалище „Йордан Йовков - 1870 г.“
Летен детски център „Млади възрожденци“

3-10 септември

Място: Народно читалище „Йордан Йовков – 1870 г.“, Библиотека - Сектор „Заемане за дома“

„6 септември 1885 г. -  Ден на Съединението” – изложба на библиотечни документи
Организатор: Народно читалище „Йордан Йовков -1870 г.“

 

4 септември, 20.00 ч.

Място: Летен театър

Спектакъл „За сватбите“

Със специалното участие на Камен Донев

Участват: Стоян Янкулов – Стунджи, Кирил Добрев, Петър Миланов, Ангел Демирев, Пею Пеев, Добромир Велев, Любомир Желев, Нина Николина, ДФА „Филип Кутев“ и др.

Организатор: ЧИА

 

6 септември, през целия ден

Място: Паметник на Захари Стоянов

Полагане на цветя на паметника на Захари Стоянов по повод 134 години от Съединението на Княжество България и Източна Румелия 

Организатор: Община град Добрич

 

6 септември, 11.00 ч.

Място: пл. „Свобода“

Празничен концерт на Духов оркестър – Добрич

Диригент Стоян Монов

Организатор: Община град Добрич

 

6 септември, 17.30 ч.

Място: Градски парк „Свети Георги“, Скейт парк

Фестивал September Sun Rock Fest , Добрич 2019

Откриване на фестивала

Участват: Affection, Sevi, Drive your live, Last hope, Валяк

Организатор: Клуб „The Maze“

Със съдействието на Община град Добрич

 

7 септември, 10.00 ч.

Място: Военно гробище музей – Параклис „Св. Архангел Михаил“

Заупокойна света литургия и панихида за загиналите в Добричката епопея

Поднасяне на цветя

Изложба „Добричка епопея 1916 година“

Организатор: Община град Добрич

 

7 септември, 09.00 ч. – 16.00 ч.

Място: Военно гробище музей

Ден на отворени врати

Изложба „Добричката епопея 1916 година“

Организатор: Община град Добрич

 

7 септември, 11.00 ч.

Място: Паметник на ген. Иван Колев и загиналите за освобождението на Добруджа през 1916 г.

Поднасяне на цветя

Организатор: Община град Добрич

 

7 септември, 11.00 – 13.00 ч.

Място: начало на Градски парк „Свети Георги“

„Послания“ – работилница за хвърчила

Организатор: Община град Добрич

 

7 септември, през целия ден

Място: Кръст-паметник на загиналите в Добричката епопея, Паметен знак на загиналите от 53-ти пехотен полк, част от 7-ма Рилска дивизия, през Добричката епопея  1916 г., паметни плочи на ген. Тодор Кантарджиев и полк. Борис Дрангов

Поднасяне на цветя

Организатор: Община град Добрич

 

7 септември, 17.30 ч.

Място: Градски парк „Свети Георги“, Скейт парк

Фестивал September Sun Rock Fest , Добрич 2019

Участват: Steelers, Seconday, Stokholm, Pizzza, Контрол

Състезание по канадска борба

Организатор: Клуб „The Maze“

Със съдействието на Община град Добрич

 

 

Програма на Кино „Икар“

 

понеделник  2 септември

14.00 часа КОД:АНГЕЛЪТ
16.15 часа ANGRY BIRDS:ФИЛМЪТ 2 3D озвучен на български език
18.00 часа ANGRY BIRDS:ФИЛМЪТ 2 3D озвучен на български език
20.00 часа КОД:АНГЕЛЪТ

 

вторник 3 септември

14.00 часа ANGRY BIRDS:ФИЛМЪТ 2 3D озвучен на български език
15.45 часа ANGRY BIRDS:ФИЛМЪТ 2 3D озвучен на български език
17.30 часа КОД:АНГЕЛЪТ
20.00 часа КОД:АНГЕЛЪТ

 

сряда 4 септември

14.00 часа ANGRY BIRDS:ФИЛМЪТ 2 3D озвучен на български език
15.45 часа КОД:АНГЕЛЪТ
18.00 часа ANGRY BIRDS:ФИЛМЪТ 2 3D озвучен на български език
20.00 часа КОД:АНГЕЛЪТ

 

четвъртък 5 септември

14.00 часа ANGRY BIRDS:ФИЛМЪТ 2 3D озвучен на български език
15.45 часа КОД:АНГЕЛЪТ
18.00 часа ANGRY BIRDS:ФИЛМЪТ 2 3D озвучен на български език
20.00 часа КОД:АНГЕЛЪТ

 

петък 6 септември

11.00 часа СВЕТЪТ НА МАРНИ озвучен на български език
12.45 часа ANGRY BIRDS:ФИЛМЪТ 2 3D озвучен на български език
14.30 часа ТО:ЧАСТ ВТОРА
17.30 часа ТО:ЧАСТ ВТОРА
20.30 часа ТО:ЧАСТ ВТОРА

 

събота 7 септември

11.00 часа ANGRY BIRDS:ФИЛМЪТ 2 3D озвучен на български език
12.45 часа СВЕТЪТ НА МАРНИ озвучен на български език
14.30 часа ТО:ЧАСТ ВТОРА
17.30 часа ТО:ЧАСТ ВТОРА
20.30 часа ТО:ЧАСТ ВТОРА

 

неделя 8 септември

11.00 часа СВЕТЪТ НА МАРНИ озвучен на български език
12.45 часа ANGRY BIRDS:ФИЛМЪТ 2 3D озвучен на български език
14.30 часа ТО:ЧАСТ ВТОРА
17.30 часа ТО:ЧАСТ ВТОРА
20.30 часа ТО:ЧАСТ ВТОРА

ЗАБЕЛЕЖКА: Програмата е предварителна. Организаторите си запазват правото на промени

Нагоре