Община Добрич обявява резултатите от общинския етап на Международния конкурс за детска рисунка "С очите си видях бедата"

Община Добрич обявява резултатите от общинския етап на Международния конкурс за детска рисунка "С очите си видях бедата"   , снимка 1

ОБЩИНА ДОБРИЧ ОБЯВЯВА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ОБЩИНСКИ ЕТАП НА МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА ДЕТСКА РИСУНКА

„С ОЧИТЕ СИ ВИДЯХ БЕДАТА“

          В общински етап на Международен конкурс за детска рисунка „С очите си видях бедата“ взеха участие 247 деца и ученици.

           Жури в състав:

           Председател: Милена Алджабари – педагог в Художествена галерия – Добрич

           и  Членове:    

  1. Пенка Димитрова – гл. уредник в Художествена галерия – Добрич
  2. Недко Недков – гл. уредник в Художествена галерия – Добрич

журира постъпилите рисунки  в Дирекция „Хуманитарни дейности“ и взе решение за класиране, както следва:

ПЪРВА КАТЕГОРИЯ: Деца и ученици от всички детски градини и училища

Първа група – от 7 до 10 години

място –  Даяна Георгиева

СУ „П.Р.Славейков“

II мястоГеорги Николов

ДГ №9 „Пчеличка“

III  мястоЕлиза Иванова

ДГ №9 „Пчеличка“

Поощрителни награди:

1.Джем Кирчев

ДГ №8 „Бодра смяна“

2.Станимир Стоянов

ДГ №9 „Пчеличка“

3.Рая Донкова

ДГ №17 „Първи юни“

4. София Дачева

ДГ №18 „Дора Габе“

5. Рая Радева

ДГ №20 „Радост“

6. Борис Илиев

ДГ №23 „Звездица“

7. Траян Бойков

ДГ №23 „Звездица“

8.  Иванина Кавръкова

ДГ №25 „Весела“

9. Мартин Хинев

ДГ №27 „Слънчице“

10. Зара Петрова

ДГ №32 „Зорница“

11. Дария Маринова

ДГ №32 „Зорница“

12. Гюнеш Исмаил

Обединено училище „Йордан Йовков“

13.  Лилия Велкова

ОУ „Христо Ботев“

14. Ивона  Смокова

ОУ „Христо Ботев“

Втора група – от 11 до  13  години

I място – Виктория Христова

СУ „Св.св. Кирил и Методий“

II място – Ива Абаджиева

СУ „П.Р.Славейков“

III място – Денислава Петкова

СУ „Св.св. Кирил и Методий“

Поощрителни награди:

1.Сияна Ангелова

СУ „Св.св. Кирил и Методий“

2.Катрин Койчева

 СУ „Св.св. Кирил и Методий“ 

Трета група – от 14 до 18 години

Поощрителна награда:

1.Калина Димитрова

СУ „Св.св. Кирил и Методий“

ВТОРА КАТЕГОРИЯ:  Деца и ученици  от профилирани паралелки,  училища и школи по изобразително изкуство

Първа група – от 7  до 10 години

 I  място – Лидия Жечева

 Школа „Велкова Арт Гитар“

II място – Велизара Георгиева

 Ателие „Стела и Дара“ - ОМЦ „Захари Стоянов“

III място – Симона Георгиева

 Ателие „Стела и Дара“ – ОМЦ „Захари Стоянов“

                                                                                                                        

Поощрителни награди:

1. Ивайла Баръмова

Ателие „Стела и Дара“ – ОМЦ „Захари Стоянов“

2.  Калоян Добринов

СУ „Св. Климент Охридски“

Втора група – от 11 до  13 години

I място – Катерина Златева

 Ателие „Стела и Дара“ – ОМЦ „Захари Стоянов“

II място – Мария Великова

Ателие „Стела и Дара“ – ОМЦ „Захари Стоянов“

 III мястоЖулиан Димов

 Ателие „Стела и Дара“ – ОМЦ „Захари Стоянов“

Награждаването ще се състои на 26.04.2018 г. от 10.00 ч. в ОМЦ „Захари Стоянов“, където ще бъде открита изложба с отличените рисунки.

 

          

 

Нагоре